top of page

APIE MUS

Esame daugiau kaip 15 metų patirtį turinti komanda, kuri specializuojasi įtempiamų lubų gamybos, prekybos bei montavimo srityje. Dirbame su įvairaus sudėtingumo projektais, galime pasiūlyti sprendimus tiek gyvenamosios, tiek komercinės, tiek administracinės ar bet kokios kitos paskirties objektams. 


Verta paminėti, jog esame tarptautinio masto įmonė, savo paslaugas teikianti ir Europos Sąjungoje. Įvairialypė patirtis leidžia teigti, jog galime realizuoti ne tik klasikinius, bet ir išskirtinius dizainus. Mes siūlome: blizgias, matines, medžiagines, plevėsuojančias, dekoratyvines, dviejų lygių, žvaigždėto dangaus įtempiamas lubas. Turime itin platų spalvų pasirinkimą, esant poreikiui, galime aptarti bei realizuoti jūsų norimą apšvietimą. 


Darbus atliekame greitai ir sklandžiai. Visiems savo atliktiems darbams suteikiame 3 m., naudojamoms medžiagoms 20 m. garantiją. Siekiame ir toliau garsinti savo vardą Lietuvos bei užsienio rinkoje, todėl metams bėgant tobuliname savo įgūdžius ir neišsižadame savo vertybių: kokybės, sąžiningumo, individualių kliento poreikių svarbos.

AdobeStock_388593406.jpeg

Norite sužinoti kainą?

Užpildykite užklausos formą jau dabar ir gaukite pasiūlymą per 24 valandas nemokamai!

bottom of page